کاربر مهمان، خوش آمدید
، خوش آمدید

قوانین و مقررات

 ماده 1 

افراد برای عضویت در سایت شیک دوچ و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت ورود و یا حساب کاربری مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی و ... عضویت خود را تایید می نمایند.

تبصره 1- تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت شیک دوچ را دارند.

تبصره 2- صرف عضویت در سایت شیک دوچ دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.

تبصره 3- کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای اخذ کلمه عبور جدید از طریق منوی ورود و یا حساب کاربری اقدام کند.

تبصره 4- کاربر باید شماره همراه و نشانی رایانامه (ایمیل) خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره 5- عضویت در سایت شیک دوچ رایگان است.

تبصره 6- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت شیک دوچ امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود فرد بوده و سایت شیک دوچ هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

تبصره 7- افراد می‌توانند فقط برای استفاده‌ی شخصی یا خرید هدیه، در سایت شیک دوچ ثبت‌نام و اقدام به خرید کنند.

ماده  2  افراد بالای 15سال تمام حق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت شیک دوچ دارند.

تبصره 1- رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و سایت شیک دوچ هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

ماده 3  کلیه محصولات قبل از ارسال چک می شود و پس از تائیدنهایی برای خریدار ارسال می گردد. با توجه به بسته بندی ضدضربه امکان صدمه دیدن سفارش شما وجود ندارد. در صورت مواجه با هرگونه مشکل موضوع را از طریق فرم تماس با ما سایت درمیان بگذارید تا سریعا پیگیری شود.

ماده 4  کاربر، پس از درج صحیح مشخصات و عضویت حق خرید از سایت شیک دوچ را دارد. سایت شیک دوچ متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار ، مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه ندهد.

 ماده 5 سایت شیک دوچ موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

ماده 6  سایت شیک دوچ موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده است و طبق شرایط برای خریدار ارسال نماید.

ماده 7  سایت شیک دوچ موظف است پس از دریافت فرم سفارش در کوتاهترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده کنند و در بسته بندی مناسب تحویل پست دهد.

ماده 8  سایت شیک دوچ می تواند بنا به تشخیص خود و عدم صلاحیت خریدار ( ارائه اطلاعات اشتباه، تلفن و آدرس غیر معتبر) سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند.

ماده 9  کاربر موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش در اختیار فروشنده قرار دهد، عدم ارائه اطلاعات صحیح بصورت عمدی و سهوی ، حق خریدار را از هر گونه اعتراض و ادعا سلب مینماید.

ماده 10 کاربر موظف است قبل از ارسال فرم سفارش خرید و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال نماید.

ماده 11  کاربر موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی نماید و در صورت مشاهده آثار خرابی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری نماید.

ماده 12  در صورت انصراف مشتری از خرید، چنانچه کالا برای مشتری ارسال نشده باشد، مبلغ سفارش به حساب مشتری واریز خواهد شد. اما چنانچه کالا برای مشتری ارسال شده باشد هزینه حمل و نقل و سایر ضرر و زیان های احتمالی ، از مبلغ کل کسر و الباقی به حساب خریدار واریز خواهد شد. در صورت منصرف شدن از خرید لطفا سریعا و قبل از باز کردن بسته بندی کالا با اطلاع دهید

ماده 13 با توجه به ماهیت محصولات آرایشی و بهداشتی امکان بازگردان محصولات در صورت بازشدن بسته بندی وجود ندارد . البته در صورتی که محصول خریداری شده دارای نقص فنی باشد، بصورت رایگان تعویض خواهد شد. همچنین در صورتی که کالای تحویل گرفته شده توسط مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد و این اشتباه از جانب فروشگاه باشد، این موضوع بدون هزینه ای برای مشتری قابل پیگیری و حل شدن خواهد بود. لطفا در چنین مواردی ظرف 24 ساعت بعد از دریافت کالا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ماده 14 نام چاپ شده روی فاکتور سفارش، نامی است که کاربر در زمان عضویت ارائه داده است. بنابراین سایت شیک دوچ در مورد هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از فاکتور سفارش خود را نخواهد داشت.

ماده 15 ما برای ارایه‌ی خدمات بی‌نقص و با کیفیت بالا در سایت شیک دوچ تمام تلاش خود را می‌کنیم، با این‌حال ممکن است در دوره‌هایی برخی مشکلات فنی وقفه‌ای در بروز رسانی و ارایه‌ی خدمات سایت شیک دوچ ایجاد کند. بدیهی است در صورت بروز این مشکلات به طور موقت از ارایه‌ی سرویس معذور هستیم.

ماده 16 از آن‌جایی که پرداخت ما بر اساس سیستم درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور تنظیم شده است، این بانکها مسئول مستقیم مشکلات احتمالی پرداخت هستند و سایت شیک دوچ مسئولیتی در این مورد ندارد.

ماده 17 سایت شیک دوچ در هر زمان مجاز است قوانین و مقررات سایت شیک دوچ را تصحیح و یا تغییر داده و کلیه کاربران قدیمی و جدید موظف به رعایت و پذیرش کلیه این قوانین می باشند.

ماده 18 قیمت ها در سایت شیک دوچ به روز بوده و چنانچه تغییری پیدا کند در سایت شیک دوچ بروز رسانی خواهد شد

ماده 19 مشتریان تا 7 روز قبل از بازشدن بسته بندی کالا حق انصراف از خرید خود را دارند و تنها هزینه تحمیلی بر مشتریان، هزینه باز فرستادن کالا خواهد بود.

ماده 20 کلیه اطلاعات کالاهای ارائه شده در فروشگاه ، عینا مطابق با کاتالوگ آن بوده و مسئولیت صحت و سقم آن با شرکت سازنده می باشد

ماده 21 در مورد سفارشات پرداخت درب منزل ، در صورتیکه بسته پس از ارسال به مبدا برگشت بخورد و علت برگشت عدم حضور خریدار ،یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده، یا ناخوانا بودن آدرس یا عدم قبول مرسوله توسط خریدار باشد ، امکان ارسال مجدد کالا برای مشتری وجود ندارد مگر در صورتیکه پرداخت آنلاین انجام دهند و خریدار موظف به پرداخت کل هزینه ارسال خواهد بود

در پایان امیدواریم خداوند توفیق عنایت فرماید تا بتوانیم موجبات رضایت خاطر شما عزیزان و بزرگواران را فراهم آوریم.

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ